AMT

Interesuje Cię robotyka, grafika komputerowa, fotografia, lubisz uczestniczyć w zajęciach warsztatowych, jesteś chłonny wiedzy…..
Masz 6 -15 lat , mieszkasz na terenie powiatu olkuskiego ?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKADEMII MŁODEGO TECHNIKA.

Dzieci w wieku od 6 do 15 lat przez osiem miesięcy będą poznawały tajniki nauki. Wcielą się w rolę inżynierów, chemików, fotografów. Jednym słowem pragmatyzm wszędobylski.
Oferujemy naszym studentom cykl ośmiu darmowych warsztatów naukowych w nowocześnie wyposażonych pracowniach Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która jest pasjonatem nauk technicznych.
**Zapisy prowadzone będą w trybie online, rozpoczną się 16 września i potrwają do 25 września. Na stronie internetowej szkoły https://www.zs1olkusz.edu.pl/ pojawi się regulamin oraz stosowne zgody, plakat z kodem QR, który należy zeskanować aby przejść do rejestracji.
Ilość miejsc ograniczona.