AMT NEWSJeżeli twoje dziecko jest w wieku 6-15 lat, mieszka na terenie powiatu olkuskiego wykazuje cechy naukowca, a ty nie potrafisz sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom….
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie ZAPRASZAMY TWOJEGO MAŁEGO EINSTEINA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKADEMII MŁODEGO TECHNIKA.

Oświadczenie

ZESKANUJ KOD QR widniejący na plakacie aby przejść do automatycznej rejestracji online. Nie masz czytnika QR nie szkodzi użyj linku do rejestracji: www.bit.ly/amtrejestracja
ZAPISY TRWAJĄ OD 16.09.2024 -27.09.2024r.
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA
W załączniku znajduje się Regulamin Akademii Młodego Technika oraz oświadczenia/ zgody , które należy podpisać i dostarczyć do Sekretariatu Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu w terminie nieprzekraczającym 30.09.2024 r.
Brak podpisanych oświadczeń/zgód powoduje skreślenie z listy uczestnika AMT.
*** Oferujemy naszym studentom cykl ośmiu darmowych warsztatów naukowych w nowocześnie wyposażonych pracowniach Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która jest pasjonatem nauk technicznych.